Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blacharz/lakiernik warszawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Blacharz/lakiernik warszawa

    Dzień dobry w ten upalny dzień

  • #2
    Blacharz/lakiernik warszawa

    Poszukuje dobrego blacharza lakiernika do mojego szkodnika bo mi facet w tył zaparkował.
    Może ktoś poleci. Może być ASO ale chodzi mi żeby robota była dobrze wykonana.

    Komentarz


    • #3
      ..no to uderz tu i będzie zrobione dobrze
      >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

      Komentarz


      • #4
        kolega nasz klubowy tutaj bardzo dobrze robi Forum - Octavia Club Polska , (warsztat znajduje się obok cmentarza bródnowskiego lub szpitala bródnowskiego, okolica CH Targówek)
        ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
        Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

        Komentarz


        • #5
          Warsztat FLOTCAR Wojciak Grzegorz ul. Radzymińska 158
          Serwis blacharsko-lakierniczy Warszawa – Naprawy powypadkowe – Warsztat samochodowy FLOTCAR
          Warsztat, w którym wreszcie udało się uszczelnić mój samochód i pozbyć wody z bagażnika. Wcześniej próbowałem w innym polecanym na forum warsztacie i niestety nie udało się.
          Polecam
          była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
          Serwis By DGW

          Komentarz


          • #6
            Bródno/Targówek, ul. Św. Wincentego - dobry warsztat lakierniczy/blacharski
            Sztuka Lakierowania zał. 1977r. usługi blacharsko lakiernicze, naprawy powypadkowe i bezgotówkowe pojazdów w Warszawie, Białymstoku i Ełku - blacharz lakiernik, profesjonalne blacharstwo lakiernictwo

            Komentarz


            • #7
              podaje namiary do naszego lakiernika OCP ,bo znikły namiary. Paweł pracuje na Bródnie .ul. Chodecka 1A
              03-332 Warszawa, Targówek. Lakiernik, Blacharz samochodowy, Naprawy powypadkowe - Warszawa Powołujcie sie zawsze na OCP i pytajcie o Pawła ,,pskosza" . Często tam można spotkać octavie OCP i jeszcze jedno proście,żeby Paweł robił Wam samochody,bo tam jest kilku lakierników.
              ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
              Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

              Komentarz


              • #8
                Pisałem do Pawła i już tam nie pracuje i nie poleca TEGO WARSZTATU!!!!!
                Po więcej info piszcie do Pawła na priv.

                Komentarz


                • #9
                  Czyżby i On uciekł "na swoje"?
                  www.k-mot.pl
                  Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                  Autoholowanie.
                  Robert Kulma

                  Komentarz


                  • #10
                    w samej warszawie to nie, ale robiłem samochód w Kamieńczyku nad Bugiem. 2x taniej niż w Warszawie i zrobił robotę której warsiawskie baletnice nie chciały się nawet tykać. i zrobił!
                    btw, 3/4 jego klientów to warszawiacy, którzy też mają dośc jaśnie panów w warsztatach warszawskich.
                    jakby co, służę namiarami. jak komuś nie po drodze, to drugi dobry namiar mam koło Garwolina.
                    Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez RAFAŁKAMILSKI Zobacz wpis
                      Pisałem do Pawła i już tam nie pracuje i nie poleca TEGO WARSZTATU!!!!!
                      Po więcej info piszcie do Pawła na priv.
                      Podacie jakiś kontakt do Pawła ?

                      Komentarz


                      • #12
                        Czy ktoś ma wiedze gdzie aktualnie pracuje kolega pskosz..czy dalej w branży..?

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja w końcu oddałem do zrobienia na henrykowie na Białołęce. Specjalizują się w mercedesach, jednak mają też podobno dobrego lakiernika. Znajomy który u nich robił mi polecił. Miałem do zrobienia dół drzwi prawych tylnych i odprysk od kamienia na lewych tylnych. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Za całość ok 400 zł. Nie wiem czy to dużo czy mało za taką robotę ??.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez BASTIAN001 Zobacz wpis
                            Czy ktoś ma wiedze gdzie aktualnie pracuje kolega pskosz..czy dalej w branży..?
                            Podczepiam się do pytania. Czy macie jakieś informacje, gdzie można znaleźć kolegę pskosz?

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez BASTIAN001 Zobacz wpis
                              Czy ktoś ma wiedze gdzie aktualnie pracuje kolega pskosz..czy dalej w branży..?
                              Paweł dalej pracuje w branży tylko w innym warsztacie i dalej specjalizuje w tym co robi
                              Ostatnio edytowany przez mozgi; 5659. Powód: PS. Na fecbooku OCP się udziela, ale ostatnio dostał bana na 3 dni :( {ma imię i nazwisko}
                              ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                              Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez mozgi Zobacz wpis

                                Paweł dalej pracuje w branży tylko w innym warsztacie i dalej specjalizuje w tym co robi
                                Ktoś mógłby podać namiar? Czy to człowiek widmo

                                Komentarz


                                • #17
                                  podaje namiary do naszego lakiernika OCP ,bo znikły namiary. Paweł pracuje na Bródnie .ul. Chodecka 1A
                                  03-332 Warszawa, Targówek. Lakiernik, Blacharz samochodowy, Naprawy powypadkowe - Warszawa Powołujcie sie zawsze na OCP i pytajcie o Pawła ,,pskosza" . Często tam można spotkać octavie OCP i jeszcze jedno proście,żeby Paweł robił Wam samochody,bo tam jest kilku lakierników.
                                  bardzo polecam 510541961 Kamieńczyk. jest jeszcze i 608516819 Ryczyska k. Garwolina - podobno robi dobrze, cena taka sama jak w Kamieńczyku, ale akurat nie miał wolnych terminów,

                                  Odnośnie warsztatu na Pradze, gdzie pracował pskosz, ponieważ już tam nie pracuje, mogę szczerze napisać, jak wyglądała wizyta tam z Focusem.
                                  Przyjechałem z obitą prawą tylną ćwiartką, zderzakiem i klapą. Pokazałem papier z OC, ile mam na naprawę. Majster wyszedł z kanciapy, patrzył długo, w końcu powiedział że nie zrobią tego za te pieniądze. W tym czasie wyszedł pskosz, przywitał się. Był zdziwiony że szef nie chce tej roboty. Mina mu zrzedła gdy zobaczył co jest rozbite. Po dłuższej chwili wrócił do swojej pracy.
                                  Majster w końcu się odezwał że chce za robociznę 12 tysięcy (samochód wart 10k...). Zamurowało mnie a on się odwrócił dupą do mnie i sobie poszedł. Buc jeden, nawet nie chciał rozmawiać gdy poszedłem za nim zapytać co i jak. Widać było że ma w dupie i chce po prostu spławić. Był ze mną gość od aut zastępczych, też się zdziwił o co kaman i dopiero w rozmowie z nim pan mechanik raczył szerzej otworzyć dziób że mu się taka naprawa nie opłaca. Tak, że nie polecam.

                                  Koledzy zza Warszawy poratowali namiarami na mechaników u siebie. Teraz mam już kolejny samochód i już wiem że naprawia się go poza Warszawą, jeśli tylko można.
                                  Co do cen, to kolega gdzieś na mieście robił sedana średniej klasy któremu jego żona poobijała cały bok. Z AC poszło, więc mu to zwisało. Ale koszt naprawy w Warszawie był też porównywalny, czyli ok 12 tysi.
                                  Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    kolega pskosz pracuje w zakładzie lakierniczym w Zielonce , piszcie do niego na priv jak coś
                                    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      U mnie w Zielonce . Muszę poszukać w którym .

                                      Moja Octavia:
                                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                                      Rafał

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        @mozgi odwiedziłeś jego nowe miejsce pracy..?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez BASTIAN001 Zobacz wpis
                                          @mozgi odwiedziłeś jego nowe miejsce pracy..?
                                          nie miałem powodu,że w warsztacie się spotykać , Rodaczek przecież jest Twoim sąsiadem (jak coś to masz tel. do mnie)
                                          ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                          Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            mozgi jak będę potrzebował pomocy blacharza to się odezwę . Dzięki

                                            Moja Octavia:
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                                            Rafał

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X